Publications Office of the EU
Saksamaa-Halle (Saale): Kiirteede ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Halle (Saale): Kiirteede ehitustööd

  • Avaldatud
    15/07/2022
  • Tähtpäev
    12/08/2022
  • Pakkumuste avamine
    12/08/2022
  • Leping sõlmitud
    20/09/2022
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Autobahn GmbH des Bundes - NL Ost
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEE0D Stendal
Hankija asukoht
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
45233110 Kiirteede ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,824,824.35 EUR
Pakkumuse viitenumber
A1460500463
Kirjeldus

A 14, VKE 1.5, AS Lüderitz - AS Stendal-Mitte, BW45A, Neubau

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://vergabe.autobahn.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/08/2022 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,824,824.35 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: BieGe Matthäi Bauunternehmen GmbH & Co. KG; Matthäi Bauunternehmen GmbH & Co. KG; GP Verkehrswegebau GmbH
Postiaadress: Parchauer Straße 8
Linn: Magdeburg
Sihtnumber: 39126
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.