Publications Office of the EU
Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

  • Avaldatud
    03/05/2024
  • Tähtpäev
    31/05/2024
  • Pakkumuste avamine
    04/06/2024
  • Leping sõlmitud
    31/07/2024
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Junta de Contratación del Ministerio de la Presidencia, Justicia y Relaciones con las Cortes
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
22200000 Ajalehed, ajakirjad, perioodikaväljaanded ja pildiajakirjad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
529,813.17 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
0MPR20240000
Kirjeldus

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
required
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
04/06/2024 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Distintivo ambiental de la DGT.
Osakaal (protsentides, täpne) : 20
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Precio.
Osakaal (protsentides, täpne) : 80
Hinnanguline väärtus
529,813.17 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: DIRPUBLI S.L.
Postiaadress:
Linn: ALCORCÓN MADRID
Sihtnumber: 28925
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.