Publications Office of the EU
Dostawa w formie leasingu operacyjnego naczepy-cysterny do przewozu oraz dystrybucji paliwa lotniczego JET A-1. - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa w formie leasingu operacyjnego naczepy-cysterny do przewozu oraz dystrybucji paliwa lotniczego JET A-1.

  • Avaldatud
    10/06/2025
  • Tähtpäev
    12/06/2025
  • Pakkumuste avamine
    12/06/2025
  • Leping sõlmitud
    10/07/2025
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Ärivaldkond (peamine CPV)
34133110 Kütuseveokid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,220,045.40 PLN
Pakkumuse viitenumber
nr postępowania ZP/4/IV/2025
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowej naczepy – cysterny. Naczepa-cysterna oraz wszystkie jej elementy powinny być fabrycznie nowe. Rok produkcji naczepy-cysterny: nie wcześniej niż 2025. Naczepa-cysterna musi być produkowana seryjnie (nie być prototypem) i musi być dostosowana do przewozu oraz dystrybucji paliwa lotniczego JET A-1. Wszystkie materiały użyte w konstrukcji naczepy-cysterny, mające bezpośredni kontakt z paliwem JET A-1, muszą być odporne na kontakt z nim. Zabrania się stosowania miedzi, cynku, kadmu, ołowiu oraz materiałów z powłokami cynkowymi. Kod naczepy-cysterny: LGBF. Konstrukcja naczepy-cysterny musi być zgodna z przepisami ADR.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a0edb520-e7ef-4c57-8b3d-5d4cf4c40de5
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a0edb520-e7ef-4c57-8b3d-5d4cf4c40de5
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/06/2025 13:00
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Cena brutto oferty
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,220,045.40 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Europejski Fundusz Leasingowy S.A.
Postiaadress:
Linn: Wrocław
Sihtnumber: 54-202
Riik:
Ametlik nimi: STOKOTA sp. z o.o.
Postiaadress:
Linn: Elbląg
Sihtnumber: 82-300
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.