Publications Office of the EU
Prantsusmaa-La Haye: Arhitektuuri- ja sellega seotud teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-La Haye: Arhitektuuri- ja sellega seotud teenused

  • Avaldatud
    06/10/2020
  • Tähtpäev
    02/11/2020
  • Leping sõlmitud
    26/04/2021
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ville de la Haye
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRD12 Manche
Hankija asukoht
NUTS code: FRD12 Manche
Ärivaldkond (peamine CPV)
71200000 Arhitektuuri- ja sellega seotud teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
272,746.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2020copibat010
Kirjeldus

L'opération aura pour objectif:
— la démolition du bâtiment de la trésorerie sur la parcelle;
— la construction d'une salle pluriculturelle ainsi que des locaux associés et équipements nécessaires à son fonctionnement;
— la construction d'un local sportif;
— l'aménagement de la parcelle pour sécuriser les circulations autour et vers la parcelle et restructurer le site en articulant les différentes ambiances des espaces avoisinants. La part de l'enveloppe prévisionnelle affectée aux travaux et aux équipements est de 2 026 000 EUR HT.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://marchespublicsmanche.fr
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Other
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
272,746.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Jvarchi & Associés
Postiaadress: 13 rue Georges Clémenceau
Linn: Granville
Sihtnumber: 50400
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.