Publications Office of the EU
Saksamaa-Limburg: Värvimistööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Limburg: Värvimistööd

  • Avaldatud
    26/08/2017
  • Tähtpäev
    28/09/2017
  • Pakkumuste avamine
    28/09/2017
  • Leping sõlmitud
    27/10/2017
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Kreishallenbad Weilburg GmbH
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE723 Limburg-Weilburg
Hankija asukoht
NUTS code: DE723 Limburg-Weilburg
Ärivaldkond (peamine CPV)
45442100 Värvimistööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
25,615.74 EUR
Pakkumuse viitenumber
Neubau
Kirjeldus

Neubau Kreishallenbad, Bahnhofstraße, 35781 Weilburg.
Gewerk: Malerarbeiten.
nähere Beschreibung sh. II.2.4.
Von einer schriftlichen Anforderung der Unterlagen ist abzusehen.
Diese sind ausschließlich digital und kostenlos über http://www.subreport-elvis.de/E74982836 erhältlich.
Wir empfehlen die Vergabeunterlagen erst nach einer Registrierung oder nach dem Login herunter zu laden. Wenn Sie die Vergabeunterlagen anonym herunterladen, werden Sie nicht automatisch über evtl. Änderungen oder Bieteranfragen informiert. Die Einholung dieser Informationen liegt dann in Ihrer Verantwortung.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Eigenbetrieb Gebäudewirtschaft Landkreis Limburg-Weilburg -Zentrale Ausschreibungsstelle-
Postiaadress: Freiherr-vom-Stein-Platz 1
Linn: Limburg
NUTSi kood: DE723
Sihtnumber: 65549
Riik: DEU
Peamine aadress: http://www.landkreis-limburg-weilburg.de/
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.subreport-elvis.de/E74982836
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
28/09/2017 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
25,615.74 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Kraft GmbH
Postiaadress: Strahlenberger Straße 1-3
Linn: Offenbach
Sihtnumber: 63067
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.