Publications Office of the EU
Διακήρυξη 10/2025 - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Διακήρυξη 10/2025

  • Avaldatud
    25/03/2025
  • Tähtpäev
    02/05/2025
  • Pakkumuste avamine
    05/05/2025
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: EL304 Νότιος Τομέας Αθηνών
Ärivaldkond (peamine CPV)
79415200 Planeerimise nõustamisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
400,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Ηλεκτρονικός Ανοιχτός Διεθνή (άνω των ορίων) Διαγωνισμός για ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει το έργο της «Υλοποίησης Δράσεων Συμμόρφωσης των Αυτοματοποιημένων και μη Αυτοματοποιημένων Διαδικασιών της Δημόσιας Υπηρεσίας Απασχόλησης με το Ευρωπαϊκό Κανονισμό για την Προστασία Δεδομένων GDPR (GENERALDATAPROTECTIONREGULATION) συνολικού προϋπολογισμού 400.000,00€πλέον του ΦΠΑ (24%), ήτοι 496.000,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ (24%) .

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://portal.eprocurement.gov.gr
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://portal.eprocurement.gov.gr
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
05/05/2025 10:00
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus:
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
400,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.