Publications Office of the EU
Saksamaa-München: Kuvarid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-München: Kuvarid

  • Avaldatud
    31/01/2023
  • Tähtpäev
    27/02/2023
  • Pakkumuste avamine
    27/02/2023
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE803 Rostock, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
30231300 Kuvarid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
PR66562-2110-I
Kirjeldus

Beschaffung eines Touchtables für das Fraunhofer IGP

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://vergabe.fraunhofer.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
27/02/2023 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.