Publications Office of the EU
Tervishoiuteenus haiglas Umivale Activa, Mutua Collaboradora, sotsiaalkindlustusnumbriga 3 kaitstud elanikkonnale ja A Coruña (A Coruña) linna füüsilisest isikust ettevõtjatele - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Tervishoiuteenus haiglas Umivale Activa, Mutua Collaboradora, sotsiaalkindlustusnumbriga 3 kaitstud elanikkonnale ja A Coruña (A Coruña) linna füüsilisest isikust ettevõtjatele

  • Avaldatud
    08/04/2024
  • Tähtpäev
    06/05/2024
  • Pakkumuste avamine
    15/05/2024
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Gerencia umivale Activa, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 3
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
85120000 Arstipraksis ja vastavad teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
827,957.80 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
SER-24-0156-OSA
Kirjeldus

Avatud menetlus, mille suhtes kohaldatakse ühtlustatud eeskirju

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
required
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
15/05/2024 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Oferta Económica.
Osakaal (protsentides, täpne) : 40
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Oferta Técnica.
Osakaal (protsentides, täpne) : 60
Hinnanguline väärtus
827,957.80 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.