-
Avaldatud18/08/2017
-
Tähtpäev05/10/2017
-
Pakkumuste avamine05/10/2017
-
Täna04/09/2026
Utiliidid
Saksamaa-Sande: Tervishoiu- ja sotsiaalteenustega seotud hoonete, krematooriumide ja avalike käimlate ehitustööd
38027.3 – Tischlerarbeiten (Kunststofffenster).
Ametlik nimi: Nordwest-Krankenhaus Sanderbusch gGmbH
Postiaadress: z. Hd. Herr Engesser R-105, Am Gut Sanderbusch 1
Linn: Sande
NUTSi kood: DE94A
Sihtnumber: 26452
Riik: DEU
Peamine aadress: www.sanderbusch.de
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.