Publications Office of the EU
Side edastamise allsüsteem (võrk), mis tagab laeva navigatsioonikontrolli ja merepiiri kaitse süsteemi „Shipboard system for navigational control and maritime border protection – Screen M“ toimimise - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Side edastamise allsüsteem (võrk), mis tagab laeva navigatsioonikontrolli ja merepiiri kaitse süsteemi „Shipboard system for navigational control and maritime border protection – Screen M“ toimimise

  • Avaldatud
    29/07/2024
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Tühistatud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Министерство на отбраната
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: BG411 София (столица)
Ärivaldkond (peamine CPV)
50334400 Sidesüsteemide hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,416,666.67 BGN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
380445
Kirjeldus

Riigihanke ese on side edastamise allsüsteemi (võrgu) ajakohastamine, moderniseerimine ja garantiihooldus, mis tagab navigatsioonikontrolli ja merepiirivalve laevapardasüsteemi (ekraan M) toimimise vastavalt taktikalisele ja tehnilisele ülesandele TTZ M 96.0135.23 kooskõlas sõjaliste õhusõidukite standardiga 40095:2014 „Automaatsete juhtimissüsteemide loomine ja kasutuselevõtmine sõjaliseks kasutuseks“, mille tegevused on täpsustatud dokumendis TTZ M 96.0135.23 ja mis hõlmavad järgmisi etappe: I. Projekteerimine: 1. Teostatavusuuringu läbiviimine. 2. süsteemi üksikasjaliku ülesehituse väljatöötamine; 3. tegevuskohtade üksikasjalike projektide väljatöötamine – 14; 4. kauplemiskoondteabe pakkuja üksikasjaliku ülesehituse väljatöötamine; 5. Töötage välja programm usaldusväärsuse tagamiseks. 6. ehitus- ja kasutuselevõtukava; II. Peamiste seadmete tarnimine: 12 raadioreleejaama ja antenni etteandesüsteemid; ruuterid – 12; - kohtvõrgu lülitid – 6; – konverterid – 8; - Katkematu toiteallikas UPS – 14 tk; – Sidekapid – 10 III. Süsteemi ehitamine, vastuvõtmine ja rakendamine eksperimentaalses ja korrapärases töös, sealhulgas: 1. Raadioreleejaamade ja nendega külgnevate antenni etteandesüsteemide demonteerimine. 2. Tarnitud seadmete paigaldamine 3. Juhtmestik ja ühendus: söötjad; info- ja signaalkaablid; Toiteallikas ja maandus. 4. Seadistused ja seadistused: raadioreleejaamad ja raadioreleeintervallid; Võrguseadmed, -võrgud ja -teenused. 5. Kontaktõhuliini ehitus. 6. Töödokumentide väljatöötamine: - iga IQFi jaoks paigaldatud seadmete vormid; - tegevuskoha sidevahendite tehniline kirjeldus; - juhised objekti sidevahendite kasutamise kohta; - sidevahendi tehnilised dokumendid või muud tootjalt saadud dokumendid (sealhulgas originaaldokumendid inglise keeles), mis on seadmega kaasas - kohapeal; - tehniline (tegevus)dokumentatsioon bulgaaria keeles; - raadioreleesüsteemide haldamise ja konfigureerimise viitedokumendid; - Ehitatud süsteemi skeemid füüsilisel ja võrgu tasandil. 7. Koolitus: - tegevuskoosseis tegevuskohtade kaupa (ehitus ja hooldus); - raadioreleesüsteemide ja võrgu põhiseadmete administraatorid; - operatiivtöötajate ja administraatorite koolitusprogrammide ettevalmistamine; 8. Süsteemi aktsepteerimine. A) Dokumentide koostamine: võõrustajakoha testimisprogramm (kohaldatakse kõigi kohtade suhtes); ehitustööplatsidel tehtavate heakskiitmiskatsete metoodika (kohaldatakse kõigi ehitustööplatside suhtes); katsetatava süsteemi katsetamisprogramm; Metoodika süsteemikatsete läbiviimiseks eksperimentaalkäituses; süsteemi katsetamise programm tavapärasel töötamisel; Metoodika süsteemikatsete läbiviimiseks tavakäituses. B) Tegevused: Vastuvõtukatsed kohapeal – 14 süsteemi katset katselises kasutuses. Regulaarselt kasutatava vastuvõtusüsteemi katsetamine. 9. Süsteemi garantiiaegne käitamine, sealhulgas kontaktpunkti hooldus ja süsteemi korraline hooldus. Teabeedastuse allsüsteemile (võrk), mis tagab lepingu alusel laevajuhtimissüsteemi „Shipboard System for Navigation Control and Maritime Border Protection – Screen-M“ toimimise, viidatakse kui lühiduse süsteemile.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://app.eop.bg/today/380445
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://app.eop.bg/today/380445
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“.
Hinnanguline väärtus
1,416,666.67 BGN
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.