Publications Office of the EU
Itaalia-Alessandria: Elektrimootorid, generaatorid ja transformaatorid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Alessandria: Elektrimootorid, generaatorid ja transformaatorid

  • Avaldatud
    02/02/2013
  • Tähtpäev
    05/04/2013
  • Leping sõlmitud
    24/02/2014
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Federazione Sovrazonale Piemonte 6 – Piemonte Sud Est S.c.a.r.l.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ITC18 Alessandria
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
31100000 Elektrimootorid, generaatorid ja transformaatorid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
425,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
331,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Procedura aperta per la fornitura in opera "chiavi in mano" di gruppo elettrogeno di sicurezza e opere accessorie presso L'ASO AL.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
425,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
331,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: M.I.T. Srl
Postiaadress: Via Calatafimi 25
Linn: Nichelino
Sihtnumber:
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.