Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Les Herbiers: Mootorsõidukid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Les Herbiers: Mootorsõidukid

  • Avaldatud
    03/08/2021
  • Tähtpäev
    10/09/2021
  • Pakkumuste avamine
    10/09/2021
  • Leping sõlmitud
    26/10/2021
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
cté de Communes du Pays des Herbiers
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRG05 Vendée
Hankija asukoht
NUTS code: FRG05 Vendée
Ärivaldkond (peamine CPV)
34100000 Mootorsõidukid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
419,589.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
5
Pakkumuse viitenumber
21CC012
Kirjeldus

le présent marché concerne la fourniture, la livraison franco de port d'un camion benne à ordures
ménagères (Châssis porteur 26 t + Benne à compaction et grue hydraulique), d'une nacelle élévatrice sur châssis porteur 3,5 T,
D'Une nacelle élévatrice 15 m et d'un tondo-balai ramasseur traîné par un tracteur pour la communauté de communes du Pays des
herbiers

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.marches-securises.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
10/09/2021 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.