Publications Office of the EU
Poola-Varssavi: Suurarvutid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Varssavi: Suurarvutid

  • Avaldatud
    14/03/2023
  • Tähtpäev
    18/04/2023
  • Tühistatud
    25/04/2023
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL Polska
Hankija asukoht
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Ärivaldkond (peamine CPV)
30211000 Suurarvutid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
MELBDZ.261.19.2023
Kirjeldus

Dostawa klastra obliczeniowego do Laboratorium Komputerowego w ramach realizacji projektu „Terenowy poligon doświadczalno-wdrożeniowy w powiecie przasnyskim” RPMA.01.01.00-14-9875/17 dla Instytutu Techniki Lotniczej Mechaniki Stosowanej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej -dalej za opz

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Riiklik registrikood: REGON 000001554
Postiaadress: PLAC POLITECHNIKI 1
Linn: Warszawa
NUTSi kood: PL911
Sihtnumber: 00-661
Riik: POL
Peamine aadress: https://www.pw.edu.pl
Elektrooniliselt aadressil:
https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
18/04/2023 10:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.