Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Bastia: Sidumisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Bastia: Sidumisteenused

  • Avaldatud
    30/05/2022
  • Tähtpäev
    01/07/2022
  • Pakkumuste avamine
    05/07/2022
  • Leping sõlmitud
    06/12/2022
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
odarc
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRM02 Haute-Corse
Hankija asukoht
NUTS code: FRM Corse
Ärivaldkond (peamine CPV)
64221000 Sidumisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
400,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
340,549.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
22/Fs/006
Kirjeldus

l'Accord-Cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.Les prestations sont réglées par des prix unitaires et forfaitaires.L'objet de cette consultation concerne le renouvellement des services de télécommunications informatiques suivants :?Interconnexion de réseau et Internet :Les raccordements haut-débit de l?ensemble des sites de l'odarc sur un Vpn et services associés (Qos, Dhcp relay, etc.),le raccordement et l?acheminement des flux vers Internet.?Connexion internet indépendante :Raccordement direct à internet sans interconnexion avec le Vpn?Prestations transverses :La mise à disposition des matériels, logiciels et prestations informatiques associées (Configuration, exploitation, maintenance, support, suivi de projet, etc.),la mise en oeuvre de services à valeur ajoutée (Sécurisation, qualité de service, prestation d?accompagnement, mise à disposition de tableaux de bord, etc.)

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.marches-publics.info
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
05/07/2022 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
400,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
340,549.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: orange
Postiaadress: 305 rue Maurice Aicardi Lejard
Linn: Aix-en-Provence
Sihtnumber: 13098
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.