Publications Office of the EU
Taani-Ølstykke: Jäätmekogumisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Taani-Ølstykke: Jäätmekogumisteenused

  • Avaldatud
    24/06/2022
  • Tähtpäev
    20/07/2022
  • Pakkumuste avamine
    20/07/2022
  • Leping sõlmitud
    10/08/2022
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Egedal Kommune
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DK013 Nordsjælland
Hankija asukoht
NUTS code: DK013 Nordsjælland
Ärivaldkond (peamine CPV)
90511000 Jäätmekogumisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
48,500,000.00 DKK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
52,000,000.00 DKK
Pakkumuse viitenumber
22/7665
Kirjeldus

Udbuddet er gennemført i henhold til Udbudslovens afsnit II (Lov nr. 1564 af 15/12/2015 med senere ændringer).
Egedal Kommune har udbudt hermed opgaven med indsamling og transport af de genanvendelige affaldsfraktioner, dvs.:
- Plast/Mad og Drikkevarekartoner (MDK)
- Papiraffald
- Glas
- Metal
- Pap
Kontraktstart er 1. januar 2023. Kontraktens længde er fastsat til 3 år, med mulighed for at forlænge i op til yderligere 12 måneder ved gensidig accept heraf fra begge parter.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://permalink.mercell.com/181779451.aspx
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
20/07/2022 23:59
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
48,500,000.00 DKK
Lepingu lõplik väärtus
52,000,000.00 DKK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: HCS A/S Transport & Spedition
Postiaadress: Hvissingevej 100
Linn: Glostrup
Sihtnumber: 2600
Riik: DNK
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.