Publications Office of the EU
Madalmaad-Utrecht: Arvutiseadmed ja nende tarvikud - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Madalmaad-Utrecht: Arvutiseadmed ja nende tarvikud

  • Avaldatud
    02/04/2015
  • Tähtpäev
    01/05/2015
  • Leping sõlmitud
    22/06/2015
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: NL Nederland
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
10.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
10.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
5078501
Kirjeldus

UTP uitvraag voor 350 stuks ontwikkel en test workstations.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Not applicable
Hinnanguline väärtus
10.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
10.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Scholten Awater BV
Postiaadress: Wychenseweg 20
Linn: Nijmegen
Sihtnumber: 6537 TL
Riik: NLD
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.