Publications Office of the EU
Rumeenia-Suceava: Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumeenia-Suceava: Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused

  • Välja kuulutatud
    14/03/2022
  • Eeldatavasti avaldatakse
    21/03/2022
  • Avaldatud
    24/03/2022
  • Tähtpäev
    28/04/2022
  • Pakkumuste avamine
    28/04/2022
  • Leping sõlmitud
    17/08/2022
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: RO215 Suceava
Hankija asukoht
NUTS code: RO215 Suceava
Ärivaldkond (peamine CPV)
50421000 Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,830,317.80 RON
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,942,197.55 RON
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
112
Pakkumuse viitenumber
4243983/2022
Kirjeldus

Acord-cadru de achizitie publica de servicii de service aparatura medicala si echipamente de radiologie si imagistica medicala, divizat pe 112 loturi, pentru 24 de luni, conform caietului de sarcini.
Nota: Conform prevederilor O.U.G. 107/ 2017 Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA
Riiklik registrikood: 4243983
Postiaadress: Strada: 1 Decembrie 1918, nr. 21, Sector: -, Judet: Suceava
Linn: Suceava
NUTSi kood: RO215
Sihtnumber: 720237
Riik: ROU
Kontaktisik: DANIELA CRAP
Peamine aadress: http://www.spitaluljudeteansuceava.ro/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
28/04/2022 15:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.