Publications Office of the EU
Rootsi-Malmö: IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rootsi-Malmö: IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused

  • Leping sõlmitud
    11/04/2022
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Malmö kommun
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SE224 Skåne län
Hankija asukoht
NUTS code: SE224 Skåne län
Ärivaldkond (peamine CPV)
72000000 IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
65,000,000.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
65,000,000.00 SEK
Pakkumuse viitenumber
STK-2022-537
Kirjeldus

Upphandlingen avser support, underhåll, kundspecifika konfigurationer och konsulttjänster avseende befintligt HR-system Personec P med tillhörande moduler. Avtalet ska gälla från 2023-01-01 - 2028-12-31

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Not specified
Hinnanguline väärtus
65,000,000.00
Lepingu lõplik väärtus
65,000,000.00 SEK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Visma PubliTech AB,
Postiaadress: LINDHAGENSGATAN 94
Linn: Stockholm
Sihtnumber: 11218
Riik: SWE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.