-
Avaldatud05/09/2025
-
Tähtpäev08/10/2025
-
Pakkumuste avamine08/10/2025
-
Leping sõlmitud25/11/2025
-
Täna03/09/2026
Utiliidid
- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti
tammitööd
KUM GH, 22010 EKZ Hauner + Rechenzentr. Funktsionaalalad, tehnilised keskused ja ventilatsioonikeskused Kütte-, kanalisatsiooni-, külmutus- ja ventilatsiooniliinide isolatsioon Däm. Kanalisatsioonitorud mineraalvill kuni DN 300 ca 4000 m tamm. Joogiveetorud mineraalvill kuni DN 100 u 22 500 m, osaliselt lehttammiga. Sanitaar-mineraalvill lehega umbes 250 tükki tammi. Soojenduskaablid mineraalvill kuni DN150 ca 29 400 m, osaliselt lehttammiga. Toruliitmikud Küte Mineraalvill lehega ca. Pehme vaht kuni DN400 ca 22 400 m, osaliselt lehttammiga. Liitmikud külma pehme vahtu umbes 7600 tükki tammi. Mineraalvill ca 16 500 m2, osaliselt lehttammiga. Ventilatsioonitorud mineraalvill u 8200 m, osaliselt lehttammiga. Ventilatsioonikanalid Pehme vaht u. Külm vesi l. WRG pehme vaht kuni DN 100 u. Liitmikud WRG pehme vaht umbes 720 tükki
https://www.meinauftrag.rib.de
https://www.meinauftrag.rib.de
Liik: price
Kirjeldus: .
Osakaal (protsentides, täpne) :
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.