Publications Office of the EU
Mauer Landesausstellung 2026 - 340.003 LA 2026 - Elektrotechnik - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Mauer Landesausstellung 2026 - 340.003 LA 2026 - Elektrotechnik

  • Avaldatud
    10/05/2024
  • Tähtpäev
    11/06/2024
  • Leping sõlmitud
    04/07/2024
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Land Niederösterreich, p.A. Amt der NÖ-Landesregierung, Abteilung Gesundheitsstrategie
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: AT123 Sankt Pölten
Ärivaldkond (peamine CPV)
45311200 Elektriseadmete paigaldustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
BD6-LKH-162/067-2024
Kirjeldus

Elektrotechnik

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://noe.vemap.com
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://noe.vemap.com
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Preis
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Landsteiner GMBH
Postiaadress:
Linn: Amstetten
Sihtnumber: 3300
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.