Publications Office of the EU
Hispaania-Calafell: Lauad, kapid, kirjutuslauad ja raamatukapid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Calafell: Lauad, kapid, kirjutuslauad ja raamatukapid

  • Avaldatud
    29/05/2018
  • Tähtpäev
    27/06/2018
  • Pakkumuste avamine
    05/07/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ayuntamiento de Calafell
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES514 Tarragona
Hankija asukoht
NUTS code: ES514 Tarragona
Ärivaldkond (peamine CPV)
39120000 Lauad, kapid, kirjutuslauad ja raamatukapid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
389,932.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
17/18-CNT
Kirjeldus

Aprobación expediente de contratación, Pliego de Cláusulas Económicas, Administrativas y Técnicas para adjudicar el suministro e instalación del mobiliario de la nueva Biblioteca Municipal de Calafell, por procedimiento abierto, regulación harmonizada e inicio de licitación.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Ayuntamiento de Calafell
Riiklik registrikood: P4303700A
Postiaadress: Avenida Catalunya, 1
Linn: Calafell
NUTSi kood: ES514
Sihtnumber: 43820
Riik: ESP
Kontaktisik: Miriam Navarro
Peamine aadress: http://contractaciopublica.gencat.cat
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
05/07/2018 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
389,932.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.