Publications Office of the EU
Investorite järelevalve teostamine osana ülesandest „Varssavi pealinna haridusasutuste energiatõhususe parandamine – 3. valdkond“ investeeringu raames: B1.1.3. Riikliku taaste- ja vastupidavuskava „Haridusasutuste termomoderniseerimine: Stanisław Staszici XIV keskkooli termomoderniseerimine. - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Investorite järelevalve teostamine osana ülesandest „Varssavi pealinna haridusasutuste energiatõhususe parandamine – 3. valdkond“ investeeringu raames: B1.1.3. Riikliku taaste- ja vastupidavuskava „Haridusasutuste termomoderniseerimine: Stanisław Staszici XIV keskkooli termomoderniseerimine.

  • Avaldatud
    05/03/2026
  • Tähtpäev
    08/04/2026
  • Pakkumuste avamine
    08/04/2026
  • Leping sõlmitud
    06/08/2026
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Dzielnica Ochota Miasto Stołeczne Warszawa
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Ärivaldkond (peamine CPV)
71247000 Ehitusjärelevalve
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
266,341.46 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
57,397.95 PLN
Pakkumuse viitenumber
6/2026/MBG
Kirjeldus

Lepingu ese on investorite järelevalve teostamine osana ülesandest „Varssavi pealinna haridusasutuste energiatõhususe parandamine – 3. ulatus“ investeeringu raames: B1.1.3. Riikliku taaste- ja vastupidavuskava „Haridusasutuste termomoderniseerimine: Stanisław Staszici XIV keskkooli termomoderniseerimine, mille eesmärk on parandada hoone energiatõhusust ja tagada hoones nõuetekohased mikrokliima parameetrid kooskõlas energiaauditiga. 3.1. Lepingu eseme määravad kindlaks: Lepingu eseme kirjeldus, mis on esitatud FTZ lisas nr 8,  Lepingu tingimuste projekt, mis on esitatud FTZ lisas nr 7,  Projekti dokumendid, mis on esitatud FTZ lisas nr 9.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/267284/notice/public/details
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/267284/notice/public/details
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
08/04/2026 11:15
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Kryterium - Cena oferty brutto za realizację całego zamówienia – maksymalnie 60 punktów
Osakaal (protsentides, täpne) : 60
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Kryterium - Pełnienie więcej niż dwóch nadzorów inwestorskich przy pracach termomodernizacyjnych obiektów użyteczności publicznej branża budowlana
Osakaal (protsentides, täpne) : 14
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Kryterium - Pełnienie więcej niż dwóch nadzorów inwestorskich przy pracach termomodernizacyjnych obiektów użyteczności publicznej branża sanitarna
Osakaal (protsentides, täpne) : 13
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Kryterium - Pełnienie więcej niż dwóch nadzorów inwestorskich przy pracach termomodernizacyjnych obiektów użyteczności publicznej branża elektryczna
Osakaal (protsentides, täpne) : 13
Hinnanguline väärtus
266,341.46 PLN
Lepingu lõplik väärtus
57,397.95 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Boti C.E.L
Postiaadress:
Linn: Warszawa
Sihtnumber: 03-730
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.