Publications Office of the EU
Sloveenia-Ljubljana: Lahingusimulaatorid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sloveenia-Ljubljana: Lahingusimulaatorid

  • Avaldatud
    23/09/2017
  • Tähtpäev
    04/12/2017
  • Leping sõlmitud
    16/05/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ministrstvo za obrambo Ljubljana
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SI Slovenija
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
35740000 Lahingusimulaatorid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,200,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
747,686.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
MORS 190/2017-ON-PSPs
Kirjeldus

Nakup in dobava taktičnega JTAC simulatorja ter izvajanje začetne podpore.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
1,200,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
747,686.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: QuantaDyn Corporation
Postiaadress: 20145 Ashbrook Place, Suite 110
Linn: Ashburn
Sihtnumber: VA 20147
Riik: USA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.