Publications Office of the EU
Saksamaa-Kornwestheim: Globaalsed navigatsiooni- ja positsioonimissüsteemid (GPS vms) - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Kornwestheim: Globaalsed navigatsiooni- ja positsioonimissüsteemid (GPS vms)

  • Avaldatud
    25/05/2021
  • Tähtpäev
    22/06/2021
  • Pakkumuste avamine
    22/06/2021
  • Leping sõlmitud
    26/10/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Land Baden-Württemberg vertreten durch das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Hankija asukoht
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Ärivaldkond (peamine CPV)
38112100 Globaalsed navigatsiooni- ja positsioonimissüsteemid (GPS vms)
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
733,950.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
LZBW-2021-02-019
Kirjeldus

Rahmenvereinbarung für die Beschaffung von Submeter GPS-Geräten für das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYYDYY97
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
22/06/2021 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
733,950.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: GEOsat GmbH
Postiaadress: Löhberg 78
Linn: Mülheim an der Ruhr
Sihtnumber: 45468
Riik: DEU

Ametlik nimi: GEOMATIK e.K. Dipl. Ing. (FH) H. Spahl
Postiaadress: Ludwig-Thoma- Str. 18
Linn: Engelsberg
Sihtnumber: 84549
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.