-
Avaldatud18/03/2022
-
Tähtpäev18/04/2022
-
Pakkumuste avamine18/04/2022
-
Leping sõlmitud05/09/2022
-
Täna01/09/2026
Utiliidid
Rumeenia-București: Meditsiinilise analüüsi teenused
ACORD CADRU prestare servicii de analize medicale, TOATE LOTURILE SE VOR ATRIBUI UNUI SINGUR OPERATOR.
Ofertele vor fi clasificate în ordinea descrescătoare a punctajului total rezultat prin cumulul punctajelor aferente celor 107 loturi vizate, calculat conform formulei Ptotal=P1÷P107, unde P1, P2…P107 reprezintă punctajele ofertelor, pentru fiecare lot în parte.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor (raspunsurile clare si complete ale tuturor solicitarilor de clarificare se vor atasa in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor).
Nota: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la sectiunea I.1 din Fisa de date.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18.
Ametlik nimi: Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila"
Riiklik registrikood: 4364594
Postiaadress: Strada: Vulcănescu Mircea, nr. 88
Linn: Bucuresti
NUTSi kood: RO321
Sihtnumber: 010825
Riik: ROU
Kontaktisik: Anca-Andreea Imparatu
Peamine aadress: www.scumc.ro
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.