Publications Office of the EU
Horvaatia-Zadar: Elektrisõidukid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Horvaatia-Zadar: Elektrisõidukid

  • Avaldatud
    08/04/2022
  • Tähtpäev
    28/04/2022
  • Pakkumuste avamine
    28/04/2022
  • Leping sõlmitud
    24/06/2022
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Zračna luka Zadar d.o.o.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: HR033 Zadarska županija
Hankija asukoht
NUTS code: HR033 Zadarska županija
Ärivaldkond (peamine CPV)
34144900 Elektrisõidukid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,500,000.00 HRK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
474,523.58 EUR
Pakkumuse viitenumber
6/22 V.V.
Kirjeldus

Autobus za prijevoz putnika na električni pogon

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
28/04/2022 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
3,500,000.00 HRK
Lepingu lõplik väärtus
474,523.58 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: MALLAGHAN ENGINEERING LIMITED
Postiaadress: 69 Coalisland Road Dungannon County Tyrone N.Ireland
Linn: Dungannon
Sihtnumber: BT71 6LA
Riik: GBR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.