Publications Office of the EU
Hispaania-Valencia: Infovideofilmide tootmine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Valencia: Infovideofilmide tootmine

  • Avaldatud
    21/05/2021
  • Tähtpäev
    28/06/2021
  • Tühistatud
    03/09/2021
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Autoridad Portuaria de Valencia
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES523 Valencia / València
Hankija asukoht
NUTS code: ES523 Valencia / València
Ärivaldkond (peamine CPV)
92111260 Infovideofilmide tootmine
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
260,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
EC20-C13-13570
Kirjeldus

Servicio para la realización de asistencias y coberturas informativas audiovisuales para la Autoridad Portuaria de Valencia

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink%3AperfilContratante&idBp=4ewOjjFLPS0QK2TEfXGy%2BA%3D%3D
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
30/06/2021 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
260,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.