Publications Office of the EU
Suchdol nad Lužnicí – reoveepuhasti reoveesetete äravoolu taaskasutamine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Suchdol nad Lužnicí – reoveepuhasti reoveesetete äravoolu taaskasutamine

  • Avaldatud
    15/06/2026
  • Tähtpäev
    01/07/2026
  • Leping sõlmitud
    25/08/2026
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Město Suchdol nad Lužnicí
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
42912300 Vee filtreerimise ja puhastamise seadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
5,521,562.45 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,115,506.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
28/05/2026
Kirjeldus

Projekt käsitleb olemasoleva WWTP hoone ehitus- ja tehnoloogilise osa rekonstrueerimist olemasoleva saali asukohas. PD-s lahendatakse hoone muudatused, mis on tingitud tehnoloogia muutmisest, samuti praeguste tehnoloogiliste seadmete muutmisest ja juhtmestiku väikestest muudatustest.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Základním kritériem pro zadání veřejné zakázky je výše nabídkové ceny v Kč bez DPH.
Hinnanguline väärtus
5,521,562.45 CZK
Lepingu lõplik väärtus
4,115,506.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Fryauf Filmix s.r.o.
Postiaadress:
Linn: Králův Dvůr
Sihtnumber: 26701
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.