-
Välja kuulutatud16/05/2014
-
Avaldatud21/11/2014
-
Tähtpäev17/02/2015
-
Pakkumuste avamine17/02/2015
-
Leping sõlmitud28/05/2015
-
Täna06/09/2026
Utiliidid
- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode
Tšehhi Vabariik-České Budějovice: Mootorsõiduki liiklusvastutuskindlustusteenused
Note: Selle menetluse jaoks kogu vajalikku teavet ei ole edukalt töödeldud. Täpsema teabe saamiseks tutvuge lingitud dokumentidega.
Předmětem plnění veřejné zakázky je pojištění souboru vozidel Jihočeského kraje (cca 2 100 vozidel) na pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla (nazývané též jako povinné ručení) a havarijní pojištění vybraných vozidel Jihočeského kraje (cca 940 vozidel) od 1.7.2015. Předpokládá se uzavření pojistných smluv pro POV a HAV na dobu 5 let.
66516100 - Mootorsõiduki liiklusvastutuskindlustusteenused
66514000 - Veosekindlustus- ja transpordikindlustusteenused
Postiaadress: Pobřežní 665/21
Linn: Praha 8
Sihtnumber: 186 00
Riik: CZE
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.