Publications Office of the EU
Hooned ja interjöörid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Hooned ja interjöörid

  • Avaldatud
    10/06/2025
  • Tähtpäev
    10/07/2025
  • Leping sõlmitud
    20/11/2025
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Deutsches Zentrum für Luft- und Raumfahrt e. V. (DLR)
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE300 Berlin
Ärivaldkond (peamine CPV)
71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,870,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
-1.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
CDE-VV-1
Kirjeldus

HOAI § 34 kohased planeerimisteenused, LP 2-9, kahe instituudihoone, saalihoone ja konverentsihoone ehituskonstruktiivses kontekstis, toetustaotlustega seotud tööde kavandamine, järkjärguline kasutuselevõtmine

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DA25ZYB
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DA25ZYB
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium: Besetzung des Planungsteams
Liik: quality
Kirjeldus: Kompetenzen, Erfahrungen
Osakaal (protsentides, täpne) : 0.35
Kriteerium: strukturelle Bearbeitung
Liik: quality
Kirjeldus: Arbeitsabläufe, Aufgabenverteilung
Osakaal (protsentides, täpne) : 0.2
Kriteerium: qualitätssichernde Maßnahmen
Liik: quality
Kirjeldus: Prüf-, Kontroll- und Revisionsprozesse
Osakaal (protsentides, täpne) : 0.25
Kriteerium: Honorarangebot
Liik: price
Kirjeldus: Grundleistungen, Besondere Leistungen, Zeithonorare, Nebenkosten
Osakaal (protsentides, täpne) : 0.2
Hinnanguline väärtus
2,870,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
-1.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Heinle Wischer Partnerschaft freier Architekten mbB
Postiaadress:
Linn: Dresden
Sihtnumber: 01067
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.