Publications Office of the EU
Servicii de suport tehnic pentru produse aferente licentelor Oracle achizitionate pentru functionarea S.I.E.G.M.C.R. - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicii de suport tehnic pentru produse aferente licentelor Oracle achizitionate pentru functionarea S.I.E.G.M.C.R.

  • Leping sõlmitud
    19/12/2023
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. prin CENTRUL DE STUDII TEHNICE RUTIERE SI INFORMATICA
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: RO321 Bucureşti
Ärivaldkond (peamine CPV)
71356300 Tehnilised tugiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,658,470.00 RON
Pakkumuse viitenumber
16054368/ 2023/ 2115/ S/2
Kirjeldus

Servicii de suport tehnic pentru produse aferente licentelor Oracle achizitionate pentru functionarea SIEGMCR, in conformitate cu specificatiile caietului de sarcini. A) Termenul limita pana la care operatorul economic interesat de participarea la procedura de achizitie publica are dreptul de a solicita clarificari in legatura cu documentatia de atribuire, este de 20 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si concret la toate solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. B) Orice solicitare de clarificare transmisa dupa data mentionata la punctul A), va pune autoritatea contractanta in imposibilitatea de a oferi un raspuns in termenul mentionat la punctul B) si drept urmare orice solicitare de clarificare in termenele mentionate se va considera tardiva.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Pretul ofertei
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,658,470.00 RON
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: MAGUAY COMPUTERS
Postiaadress:
Linn: Bucuresti
Sihtnumber: 020565
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.