Publications Office of the EU
OPTILINE MAAJAAM - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

OPTILINE MAAJAAM

  • Avaldatud
    03/04/2024
  • Tähtpäev
    03/05/2024
  • Pakkumuste avamine
    06/05/2024
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Universidad de Vigo
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ES114 Pontevedra
Ärivaldkond (peamine CPV)
32000000 Raadio-, televisiooni-, kommunikatsiooni-, teleside- ja sellega seotud seadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
500,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
8/24
Kirjeldus

Optiline GROUND STATION (800 mm teleskoop)

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://contrataciondelestado.es
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://contrataciondelestado.es
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
06/05/2024 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: TASA MÁXIMA DE CONTEO DE LOS DETECTORES
Osakaal (protsentides, täpne) :
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: AMPLIACIÓN DEL PERIODO MÍNIMO DE GARANTÍA REQUERIDO
Osakaal (protsentides, täpne) :
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: RESOLUCIÓN DEL NÚMERO DE FOTONES DE LOS DETECTORES
Osakaal (protsentides, täpne) :
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Mejor oferta económica
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
500,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.