Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Antibes: Aiandussaadused ja istutusmaterjal - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Antibes: Aiandussaadused ja istutusmaterjal

  • Avaldatud
    07/05/2021
  • Tähtpäev
    14/06/2021
  • Pakkumuste avamine
    14/06/2021
  • Leping sõlmitud
    06/10/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
ville d'antibes Juan-Les-Pins
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Hankija asukoht
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Ärivaldkond (peamine CPV)
03120000 Aiandussaadused ja istutusmaterjal
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
12,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
81,000.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
21f044&_21f045
Kirjeldus

acquisition (fourniture et livraison) de végétaux de pépinière

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://e-marches06.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
14/06/2021 15:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.