Publications Office of the EU
Saksamaa-Greifswald: Majade ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Greifswald: Majade ehitustööd

  • Leping sõlmitud
    21/02/2019
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Frank Ziemer & Ralph Müller GbR
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Hankija asukoht
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Ärivaldkond (peamine CPV)
45211100 Majade ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,400,000.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,496,179.29 EUR
Pakkumuse viitenumber
2018/S 206-469334
Kirjeldus

Neubau von 2 Wohnhäusern mit Tiefgarage in 17489 Greifswald, Lange Straße 23-27, An der Jacobikirche 1-3
Ausführung von Bauleistungen
Leistungsumfang: Gewerk Erw. Rohbauarbeiten.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
1,400,000.00
Lepingu lõplik väärtus
2,496,179.29 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: NOBA Schlüsselfertigbau GmbH
Postiaadress: Am Koppelberg 11
Linn: Greifswald
Sihtnumber: 17489
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.