Publications Office of the EU
Slovakkia-Štvrtok na Ostrove: Mitmesugused eriotstarbelised masinad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakkia-Štvrtok na Ostrove: Mitmesugused eriotstarbelised masinad

  • Avaldatud
    27/11/2020
  • Tähtpäev
    04/01/2021
  • Tühistatud
    26/03/2021
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Events, cathering and marketing, s.r.o.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Hankija asukoht
NUTS code: SK021 Trnavský kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
42990000 Mitmesugused eriotstarbelised masinad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
391,833.33 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
21/R/2021
Kirjeldus

Predmetom zákazky je obstaranie online osadzovacieho automatu na osádzanie THT komponentov schopný osádzať axiálne a radiálne THT komponenty, voľne sypané komponenty, komponenty v páskach, tubách a platách. Predmet zákazky sa skladá z dvoch logických celkov:
1.Osadzovací automat na osádzanie THT komponentov
2.Zariadenie pre selektívne spájkovanie

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/429255
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
04/01/2021 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
391,833.33 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.