Publications Office of the EU
Saksamaa-Pegnitz: Büroode, koolide ja bürooseadmete puhastusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Pegnitz: Büroode, koolide ja bürooseadmete puhastusteenused

  • Avaldatud
    21/03/2023
  • Tähtpäev
    04/05/2023
  • Pakkumuste avamine
    04/05/2023
  • Leping sõlmitud
    07/08/2023
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Freistaat Bayern vertreten durch das Gymnasium Pegnitz
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE246 Bayreuth, Landkreis
Hankija asukoht
NUTS code: DE246 Bayreuth, Landkreis
Ärivaldkond (peamine CPV)
90919000 Büroode, koolide ja bürooseadmete puhastusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
839,283.19 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
892,356.74 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
LAS-2.3-0212-5/2
Kirjeldus

Unterhalts-, Grund- und Glasreinigung für das Gymnasium Pegnitz

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.evergabe.bayern.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/3fd08cc7-28c4-47bd-abed-f97ca2af517a
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
04/05/2023 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.