Publications Office of the EU
Rootsi-Skövde: Seadmete remont ja hooldus - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Rootsi-Skövde: Seadmete remont ja hooldus

  • Avaldatud
    07/06/2019
  • Tähtpäev
    08/07/2019
  • Pakkumuste avamine
    09/07/2019
  • Leping sõlmitud
    06/09/2019
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Skövde kommun
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Hankija asukoht
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Ärivaldkond (peamine CPV)
45259000 Seadmete remont ja hooldus
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,000,000.00 SEK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,000,000.00 SEK
Pakkumuse viitenumber
SEN2019.0060
Kirjeldus

Uppdraget omfattar löpande behov av reparationer av kyl-, frys-, datakyl-, klimat-, och värmepumpsanläggningar. Även förebyggande underhåll samt service ingår i uppdraget.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afjhdpavum&GoTo=Tender
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
09/07/2019 00:00
Hankijad
Tibro kommun
Karlborg kommun
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
4,000,000.00 SEK
Lepingu lõplik väärtus
3,000,000.00 SEK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Billinge Kyl Aktiebolag
Postiaadress: Karlslundsgatan 19
Linn: Falköping
Sihtnumber: 52130
Riik: SWE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.