Publications Office of the EU
ul. Kwietna 29, 38, 40, 41, 41A – dokumentide koostamine Gdański ECO sünergia rahastamisvahendi ELENA ülesande raames. - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

ul. Kwietna 29, 38, 40, 41, 41A – dokumentide koostamine Gdański ECO sünergia rahastamisvahendi ELENA ülesande raames.

  • Avaldatud
    06/05/2024
  • Tähtpäev
    07/06/2024
  • Tühistatud
    11/06/2024
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Tühistatud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Gdańskie Nieruchomości
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL634 Gdański
Ärivaldkond (peamine CPV)
71220000 Arhitektuurialased projekteerimisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
TZ.250.45.2024.DPF
Kirjeldus

1.Kohtumääruse ese on: a) viie eraldi dokumendi koostamine mitut tööstusharu hõlmava projekteerimise ning termomoderniseerimise (sh soojustamine), renoveerimise (renoveerimine) ja rekonstrueerimise kuluprognooside kohta, rakendades Gdańskis asuvate ehitusrajatiste ehitusseadmete projekti: - ul. Kwietnej 29, krunt nr 156/10, registreerimispiirkond 010, - ul. Kwietnej 38, krunt nr 175, 157/8 katastripiirkond 010, - ul. Kwietnej 40, krunt nr 176/2, registreerimispiirkond 010, - ul. Kwietnej 41, krunt nr 177 ja 176/2, registreerimispiirkond 010, - ul. Kwietnej 41A, krunt nr 177 ja 178/2, registreerimisala 010, b) ehitustööde teostamiseks haldusotsuste saamine pädevalt arhitektuuri- ja ehitusametilt, mis võimaldab hankijal ehitustöid alustada, c) investorite kuluprognooside ühekordne ajakohastamine; d) autorijärelevalve teostamine järgmistes valdkondades: - leides ehitustööde teostamise käigus, et rakendamine on projektiga kooskõlas, - leppides kokku võimaluses võtta kasutusele alternatiivsed lahendused lisaks neile, mis on projektis ette nähtud ja millest on teatanud ehitusjuht või investori järelevalve inspektor ning mis on kooskõlas sõlmitud lepinguga. 2.Üksikasjad on esitatud pakkumistingimuste punktis 3.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c37d5ba2-e042-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c37d5ba2-e042-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/06/2024 13:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Ceną oferty jest wartość BRUTTO poz. 6 - RAZEM [poz.1+poz.2+poz.3+poz.4+poz. 5] z Formularza Cenowego stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ, którą trzeba również podać w formularzu ofertowym. Ofertę stanowi Formularz ofertowy z formularzem cenowym.
Osakaal (protsentides, täpne) : 60
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Doświadczenie pierwszej osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży architektonicznej dotyczących termomodernizacji (w tym docieplenia) i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Osakaal (protsentides, täpne) : 15
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Doświadczenie drugiej osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży architektonicznej dotyczących termomodernizacji (w tym docieplenia) i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Osakaal (protsentides, täpne) : 15
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Doświadczenie osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży konstrukcyjno-budowlanej dotyczących przebudowy lub/i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Osakaal (protsentides, täpne) : 10
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.