Publications Office of the EU
RO-Iasi: Veterinaarteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Iasi: Veterinaarteenused

  • Avaldatud
    03/05/2011
  • Tähtpäev
    09/06/2011
  • Pakkumuste avamine
    09/06/2011
  • Leping sõlmitud
    21/09/2011
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: RO213 Iaşi
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
85200000 Veterinaarteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,819,041.10 RON
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,762,667.93 RON
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
11
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Actiuni sanitare veterinare pe teritoriul a 11 CSVA din jud. Iasi.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
09/06/2011 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.