Publications Office of the EU
Avatud telemaatiline menetlus lennuteenuse osutamiseks metsatulekahjude ennetamiseks, nendega tutvumiseks ja nende kustutamiseks ning muudeks sekkumisteks kodanikukaitse valdkonnas. - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Avatud telemaatiline menetlus lennuteenuse osutamiseks metsatulekahjude ennetamiseks, nendega tutvumiseks ja nende kustutamiseks ning muudeks sekkumisteks kodanikukaitse valdkonnas.

  • Avaldatud
    13/12/2024
  • Tähtpäev
    16/01/2025
  • Pakkumuste avamine
    20/01/2025
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Regione del Veneto
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ITH35 Venezia
Ärivaldkond (peamine CPV)
60442000 Metsatulekahjutõrje lennuteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
5,768,956.52 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Euroopa hange lennuteenuse osutamiseks metsatulekahjude ennetamiseks, nendega tutvumiseks ja nende kustutamiseks ning muudeks sekkumisteks kodanikukaitse valdkonnas.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://appaltitelematici.regione.veneto.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G01874
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: lubatud
https://appaltitelematici.regione.veneto.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G01874
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
20/01/2025 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Prezzo
Osakaal (protsentides, täpne) : 40
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Offerta tecnica - Il prezzo non è il solo criterio di aggiudicazione e tutti i criteri sono indicati nei documenti di gara
Osakaal (protsentides, täpne) : 60
Hinnanguline väärtus
5,768,956.52 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.