-
Avaldatud14/07/2026
-
Tähtpäev12/08/2026
-
Pakkumuste avamine12/08/2026
-
Täna31/08/2026
Utiliidid
- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode
Trockenbauarbeiten
1. Schutzabdeckung: 3420 m² 2. Arbeits- und Schutzgerüst, Raumgerüst: 1.800 m³ 3. Gebrauchsüberlassung Raumgerüst innen: 36.000 m³Wo 4. GK-Doppelständerwand, bis D=30 GK-Ständerschachtwand, D=7,5: 85 m³ 5. F30 Metalldeckenbekleidung, Plattenlänge 1,635m Me.: 95 m² 6. GK-Fries - F30: 103 m, GK-Decke : 405 m² 7. LED Einbauleuchten L=1,20m: 14 St 8.Öffnung Herstellung: 160 St
https://www.meinauftrag.rib.de
https://www.meinauftrag.rib.de
45200000 - Ehitiste või nende osade ehitustööd ja tsiviilehitustööd
Liik: price
Kirjeldus:
Osakaal (protsentides, täpne) :
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.