Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Carcassonne: Puhastusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prantsusmaa-Carcassonne: Puhastusteenused

  • Avaldatud
    08/02/2019
  • Tähtpäev
    11/03/2019
  • Pakkumuste avamine
    12/03/2019
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Commune de Carcassonne
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRJ11 Aude
Hankija asukoht
NUTS code: FRJ11 Aude
Ärivaldkond (peamine CPV)
90910000 Puhastusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,200,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
19011
Kirjeldus

Les prestations concernent l'entretien et le nettoyage des sanitaires publics de la ville dans le cadre du plan toilette mis en œuvre depuis 2018. Les prestations porteront sur: l'entretien et le nettoyage, la présence permanente d'un agent dans certains sanitaires, la fourniture des consommables et petits matériels, la surveillance et le signalement des dégradations. Les prestations seront réalisées pendant les 2 périodes suivantes:
— une haute saison prévue de la mi-mai jusqu'à fin septembre et de début décembre à début janvier,
— une basse saison prévue de début octobre à début décembre et de début janvier à la mi-mai.
Les lieux, dates et horaires d'intervention seront définis par bons de commande. Le montant des prestations inclut la fourniture des consommables.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://marchespublics.aude.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/03/2019 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,200,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.