Publications Office of the EU
Prüfsystem zur quantensensorischen Erfassung von Magnetfeldern für die zerstörungsfreie Materialprüfung im Bauwesen und der Produktion - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prüfsystem zur quantensensorischen Erfassung von Magnetfeldern für die zerstörungsfreie Materialprüfung im Bauwesen und der Produktion

  • Avaldatud
    12/06/2026
  • Tähtpäev
    14/07/2026
  • Leping sõlmitud
    27/07/2026
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Universität Stuttgart
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Ärivaldkond (peamine CPV)
38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
211,490.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
26-085
Kirjeldus

Prüfsystem zur quantensensorischen Erfassung von Magnetfeldern für die zerstörungsfreie Materialprüfung im Bauwesen und der Produktion

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYY8YT25UK10X
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYY8YT25UK10X
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium: Preis
Liik: price
Kirjeldus: max. Punkte - (max. Punkte *(Preis-günstigster Preis)/günstigsten Preis )
Osakaal (protsentides, täpne) : 30.00000000
Kriteerium: Technische Leistungsfähigkeit
Liik: quality
Kirjeldus: Bewertet wird die über die Mindestanforderungen hinausgehende Leistungsfähigkeit des angebotenen Systems, insbesondere hinsichtlich Sensitivität, Datenqualität und Flexibilität der Messanwendung. Sensitivität des Magnetometers > 1 nT/?Hz ? 0 Punkte ? 1 nT/?Hz ? 5 Punkte ? 500 pT/?Hz ? 10 Punkte "Qualität der Vektormessung (bei voller magnetischer Samplerate) nur ODMR Rohdaten ? 0 Punkte Live-Ausgabe von einer Achse ? 5 Punkte Vektorielle Ausgabe mit Live-Ausgabe (Bx, By, Bz) ? 10 Punkte" " Kontinuierliche Datenerfassung Magnetische Samplerate <= 100 Sa/s ? 0 Punkte Magnetische Samplerate >100 & <= 1000 Sa/s ? 5 Punkte Magnetische Samplerate eine Achse >= 1000 Sa/s ? 10 Punkte Magnetische Samplerate drei Achsen >= 1000 Sa/s ? 20 Punkte"
Osakaal (protsentides, täpne) : 40.00000000
Kriteerium: Projekt- und Anwendungsunterstützung
Liik: quality
Kirjeldus: Bewertet wird die Anwendernutzbarkeit inklusive Kalibration, Inbetriebnahme und verfügbare Schnittstellen "Kalibration und Inbetriebnahme Nutzer muss Messdaten auswerten und Kalibration selbst vornehmen ? 0 Punkte Kalibrationsmessung mittels interaktivem Wizard ? 8 Punkte Kalibration erfolgt autonom ? 15 Punkte" "API-Schnittstellenverfügbarkeit keine Schnittstelle ? 0 Punkte API zur Aufnahme von ODMR-Daten vorhanden ? 8 Punkte API mit Live-Magnetfelddatenzugang vorhanden ? 15 Punkte "
Osakaal (protsentides, täpne) : 30.00000000
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
211,490.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Advanced Quantum GmbH
Postiaadress:
Linn: Stuttgart
Sihtnumber: 70178
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.