-
Avaldatud09/09/2025
-
Tähtpäev08/10/2025
-
Pakkumuste avamine08/10/2025
-
Leping sõlmitud01/12/2025
-
Täna01/09/2026
Utiliidid
- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode
- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti
„Arvutustehnika kulumaterjalid”
Note: Selle menetluse jaoks kogu vajalikku teavet ei ole edukalt töödeldud. Täpsema teabe saamiseks tutvuge lingitud dokumentidega.
Raamlepingu ese on arvutustehnika jaoks kulumaterjalide ostmine ja nende tarnimine Rumeenia Automobile Register-R.A. esindustesse – ost, mis tehakse omavahenditest. Igal huvitatud ettevõtjal on õigus nõuda selgitusi või lisateavet hankedokumentide kohta (seaduse 98/2016 artikli 160 lõige 1 ja valitsuse otsuse nr 395 (muudetud kujul) artikli 103 lõige 1), tingimusel et pakkumuste esitamise tähtaeg on 18 päeva enne pakkumuste esitamise tähtpäeva. - Hankija vastab kõigile täiendavate selgituste/teabe taotlustele konsolideeritud, selgel ja täielikul viisil üheteistkümnendal päeval enne pakkumuste esitamise tähtaega (seaduse nr 98/2016 artikli 160 lõige 2 ja artikli 161 lõige 1 ning valitsuse otsuse nr 395/2016 artikli 27 lõiked 2-4 ja artikli 103 lõige 2). - Hankija ei vasta täiendavate selgituste/teabe taotlusele, mis on saadud 17 päeva jooksul enne pakkumuste esitamise tähtaega, kuna taotlus loetakse esitatuks hilinemisega.
https://www.e-licitatie.ro
https://www.e-licitatie.ro
30125000 - Fotokopeermasinate osad ja manused
33000000 - Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted
Postiaadress:
Linn: Bucuresti
Sihtnumber: 062076
Riik:
Ametlik nimi: BLUE OFFICE TRADING
Postiaadress:
Linn: Bucuresti
Sihtnumber: 052083
Riik:
Ametlik nimi: Mida Soft Business
Postiaadress:
Linn: Bucuresti
Sihtnumber: 062076
Riik:
Ametlik nimi: BLUE OFFICE TRADING
Postiaadress:
Linn: Bucuresti
Sihtnumber: 052083
Riik:
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.