-
Avaldatud17/02/2017
-
Tähtpäev16/03/2017
-
Pakkumuste avamine16/03/2017
-
Leping sõlmitud26/04/2017
-
Täna31/08/2026
Utiliidid
- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode
Prantsusmaa-Blagnac: Elektriseadmete osad ja tarvikud
L'opération d'illumination de fin d'année comprend un volet achat et un volet location d'articles de décoration de rues: guirlandes, motifs «Traversée de rue» et poteau,accessoires de décorations. Cette opération est limitée dans le temps: préparation, pose et dépose à réaliser en 3 mois à partir des mois d'octobre et novembre, par les services municipaux de Blagnac. Il est demandé le plus grand choix dans les articles proposés afin d'offrir à la population des illuminations variées et évolutives. La ville sera partagée en 4 secteurs distincts. Chaque zone devra définir une thématique différente avec une rotation triennale prévue sur 3 quartiers. Attribution d'un accord-cadre pour chaque lot.
Ametlik nimi: Ville de Blagnac
Riiklik registrikood: 21310069600011
Postiaadress: 1 place Jean-Louis Puig
Linn: Blagnac
NUTSi kood: FR623
Sihtnumber: 31700
Riik: FRA
Peamine aadress: http://www.mairie-blagnac.fr
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.mairie-blagnac.fr/acces-aux-consultations-en-cours.html
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
31680000 - Elektriseadmete osad ja tarvikud
39000000 - Mööbel (sh kontorimööbel), sisustus, kodumasinad (v.a valgustus) ja puhastusvahendid
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.