Publications Office of the EU
Saksamaa-Maintal: Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Maintal: Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused

  • Avaldatud
    25/05/2021
  • Tähtpäev
    21/06/2021
  • Leping sõlmitud
    28/09/2021
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Maintal Immobilien Gesellschaft mbH & Co KG
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE719 Main-Kinzig-Kreis
Hankija asukoht
NUTS code: DE719 Main-Kinzig-Kreis
Ärivaldkond (peamine CPV)
71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
127,000.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
MIG_2021_04
Kirjeldus

Im Rahmen der Erschließung des Baugebiets auf dem ehemaligen Sportgelände „Eichenheege“ plant die Maintal Immobilien Gesellschaft mbH & Co KG (MIG) Wohngebäude für den eigenen Bestand zur Vermietung
im Bereich des sogenannten „bezahlbaren Wohnraums“ zu schaffen. Das Baugrundstück befindet sich am Rand des neuen Baugebietes, angrenzend zum Grundstück einer bestehenden Kindertagesstäte, und hat eine Fläche von ca. 3.775 m2. Auf dem Baugrundstück sollen ca. 42 Wohnungen mit einer Gesamtwohnfläche von ca. 3.500,00 m2 errichtet werden.
Gegenstand dieses Vergabeverfahrens sind die Fachplanungsleistungen:
- Technische Ausrüstung HLS HOAI-Leistungsphasen 1-9,
- Technische Ausrüstung ELT HOAI-Leistungsphasen 1-9,
Die Beauftragung der Leistungen erfolgt stufenweise.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://my.vergabe.rib.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.