Publications Office of the EU
Norra-Oslo: Jahutusseadmete paigaldustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Norra-Oslo: Jahutusseadmete paigaldustööd

  • Avaldatud
    05/05/2017
  • Tähtpäev
    16/06/2017
  • Pakkumuste avamine
    16/06/2017
  • Leping sõlmitud
    05/07/2017
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Statens vegvesen
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: NO Norge
Hankija asukoht
NUTS code: NO Norge
Ärivaldkond (peamine CPV)
45331230 Jahutusseadmete paigaldustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,500,000.00 NOK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,300,000.00 NOK
Pakkumuse viitenumber
17/60399
Kirjeldus

There are several ICT rooms and ICT technical rooms with cooling that no longer functions satisfactory in the Norwegian Public Roads Administration's premises in Brynsengfaret 6, which are to be replaced with modern and more energy friendly technology that automatically regulates the cooling.
There is a need for a higher degree of security when notifying errors.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Statens vegvesen
Riiklik registrikood: 971 032 081
Postiaadress: Postboks 8142 Dep
Linn: Oslo
NUTSi kood: NO
Sihtnumber: 0033
Riik: NOR
Kontaktisik: Leif Oddbjørn Møller
Peamine aadress: www.vegvesen.no
Elektrooniliselt aadressil:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=185868&B=VEGVESEN
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
16/06/2017 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,500,000.00 NOK
Lepingu lõplik väärtus
1,300,000.00 NOK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Itek AS
Postiaadress: Havnegata 1
Linn: Lillesand
Sihtnumber: 4790
Riik: NOR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.