Publications Office of the EU
Lukustusteenus - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Lukustusteenus

  • Avaldatud
    24/04/2024
  • Tähtpäev
    24/05/2024
  • Pakkumuste avamine
    24/05/2024
  • Leping sõlmitud
    17/06/2024
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Syddansk Universitet
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DK031 Fyn
Ärivaldkond (peamine CPV)
98395000 Lukksepateenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
5,600,000.00 DKK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
123456
Kirjeldus

Hanke esemeks on raamleping lukustusteenuste osutamiseks: igapäevased lukustustoimingud, nagu lukukastide parandamine/asendamine, lukusilindrite ümberkodeerimine ja asendamine, hädaolukorras reageerimine, kui näiteks lukk tuleb avada, samuti võtmete ja juurdepääsukontrollisüsteemide ostmine jne. Lukustus-/turvatööd; Nõustamine, projektijuhtimine ja dokumentatsioon.Sõlmitud raamlepingul põhineva lukustusteenuse ostmist teostab üldjuhul tehnilise teenistuse osakond.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://permalink.mercell.com/224387102.aspx
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://permalink.mercell.com/224387102.aspx
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
24/05/2024 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Sortimentsbredde - B-sortiment
Hinnanguline väärtus
5,600,000.00 DKK
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: TPA solutions ApS
Postiaadress:
Linn: Ringsted
Sihtnumber: 4100
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.