Publications Office of the EU
Soome-Kuopio: Hingamisaparaadid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Soome-Kuopio: Hingamisaparaadid

  • Avaldatud
    18/03/2017
  • Tähtpäev
    17/04/2017
  • Pakkumuste avamine
    17/04/2017
  • Leping sõlmitud
    29/05/2017
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
IS-Hankinta Oy
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FI1D Pohjois- ja Itä-Suomi
Hankija asukoht
NUTS code: FI1D2 Pohjois-Savo
Ärivaldkond (peamine CPV)
44611200 Hingamisaparaadid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,400,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

IS-Hankinta Oy pyysi tarjouksia Pohjois-Savon sairaanhoitopiirin / Kuopion yliopistollisen sairaalan, Siun sote- Pohjois-Karjalan sosiaali- ja terveyspalvelujen kuntayhtymä, Ylä-Savon SOTE:n ja Varkauden kaupungin sosiaali- ja terveyspalveluiden apuvälineyksikköjen puolesta kotikäyttöön soveltuvista uniapnean hoitoon tarkoitetuista CPAP-laitteista. Hankintakausi on 1.5.2017 – 30.11.2019 + 2 optiovuotta.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://tarjouspalvelu.fi/ishankinta?id=88513&tpk=d5f2d204-2b48-472a-ae73-2b37e7164d82
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
17/04/2017 10:00
Hankijad
Pohjois-Savon sairaanhoitopiirin kuntayhtymä
Varkauden kaupunki
Siun sote- Pohjois-Karjalan sosiaali- ja terveyspalvelujen kuntayhtymä
Siun sote- Pohjois-Karjalan sosiaali- ja terveyspalvelujen kuntayhtymä
Pohjois-Savon sairaanhoitopiirin kuntayhtymä
Ylä-Savon SOTE kuntayhtymä
Itä-Suomen huoltopalvelut liikelaitoskuntayhtymä
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
1,400,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ResMed Finland Oy
Postiaadress:
Linn: Espoo
Sihtnumber:
Riik: FIN
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.