Publications Office of the EU
Hispaania-Madrid: Laevavarustuse ja muude seadmete remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Hispaania-Madrid: Laevavarustuse ja muude seadmete remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused

  • Avaldatud
    13/12/2018
  • Tähtpäev
    16/01/2019
  • Pakkumuste avamine
    23/01/2019
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
50240000 Laevavarustuse ja muude seadmete remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
835,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
EM18-567
Kirjeldus

Mantenimiento preventivo y correctivo de los equipos de puente.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Riiklik registrikood: Q2867021D
Postiaadress: C/ Fruela, 3
Linn: Madrid
NUTSi kood: ES300
Sihtnumber: 28011
Riik: ESP
Kontaktisik: Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Peamine aadress: http://www.salvamentomaritimo.es/sm/conocenos/contratacion/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
23/01/2019 10:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.